TAAHHÜT-İNŞAAT UYGULAMALARI

Kalite,güven,zamanında teslim ve finansal çözümler...Her inşaat firmasının ihtiyacı olan kavramlar. Biz de bu kavramları öncelikleyerek; deneyimli kadromuz ve nitelikli iş ortaklarımızla inşaat firmalarının ihtiyaçları için çözümler üretiyoruz.

Uygulamalarımız, inşaat firmalarına birçok işin aynı anda ve merkezcil sistemle yönetilmesi, tekrarlı planlama-kontrol süreçleri ve finansal çözümler gibi konularda alternatifler sunabilmektedir.

Sözleşmesini yaptığımız her işi kendi bünyemizde uzun süredir çalışan, alanında uzmanlaşmış ekiplerle ve iş ortaklarımızla yapıyoruz. Kendi bünyemizde yapmayacağımız ve sorumluluğunu almayacağımız hiç bir işi kabul etmiyoruz.

Sektörün en önemli sorunlarından biri olan 'işi al,başkasına sat,komisyonu al' prensibi bizim için geçerli değil. Yaptığımız her iş Karınca İç Mimarlık Ltd.Şti. ile birlikte çözüm ortaklarımızın da sorumluluğu ve garantisi altındadır.

Faaliyet Alanlarımız:-İnşaat mobilyası -Elektrik Taahhüt İşleri, -Isı Yalıtımı(Mantolama) ve Cephe Kaplama Uygulamaları -Akrilik Mutfak Tezgahları -Merdiven ve Balkon Korkuluğu Uygulamaları -Duş Kabini -Cam Tezgah Arası -Gergi Tavan Uygulamaları

TAAHHÜT-İNŞAAT UYGULAMALARI
BİZE ULAŞIN